Easy

Nákupčí

Domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti s obchodním jednáním se zahraničními partnery? Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu nákupčích v oblasti elektropříslušenství.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Odpovědnost za optimální stav zásob u svěřeného okruhu produktů (analýzy vývoje zásob, objednávání zboží a veškerá s tím spojená administrativa)
  • Odpovědnost za OTD (on time delivery) svěřených produktů
  • Vedení obchodní komunikace se svěřeným okruhem dodavatelů v JV Asii (Čína, Hongkong) ) a stejně tak napříč společností (prodejní a logistická oddělení)
  • Pravidelné hodnocení dodavatelů
  • Komplexní odpovědnost za vedení nákupních obchodních případů a za správu související dokumentace
  • Řešení reklamací vůči dodavatelům
  • Spolupráce s produktovým týmem na tvorbě návrhů na zavedení /realizaci nového zboží

POŽADUJEME:

  • SŠ, popř. VŠ vzdělání
  • Praxe na pozici nákupčí nebo obdobné pozici výhodou
  • AJ slovem i písmem nutná
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Komunikativní dovednosti na vysoké úrovni
  • Pečlivost a odpovědnost za výsledky práce
  • Samostatnost

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Zajímavou práci v rychle se rozvíjejícím segmentu elektropříslušenství
  • Každodenní využití AJ při komunikaci se zahraničními obchodními partnery
  • Motivující a dynamické pracovní prostředí
  • 25 dnů dovolené
  • Další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu, zaměstnanecké slevy…)

Nástup – ihned

Zaujali jsme Vás? V případě zájmu prosím zašlete e-mailem aktuální životopis na:
Barbora Puchalter Hrušková
barbora.hruskova@emos.cz
www.emos.eu

Obor:
Produktový management

Tel.: +420 581 261 177
mobil: +420 601 131 836
E-mail: barbora.hruskova@emos.cz